e-ZFRON System Ewidencji Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SP. Z O.O. SP.K.


Administrator serwisów:


adres: 35-005 Rzeszów, Plac Jana Kilińskiego 2
NIP: 517-036-22-36, REGON: 180950466, KRS: 0000452408
konto bankowe: BGŻ BNP Paribas S.A.: 22 1750 1224 0000 0000 3832 4438

Adres korespondencyjny:
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
37-700 Przemyśl, ul. Aleksandra Fredry 1/1

e-mail: biuro@obpon.pl
serwis internetowy: www.obpon.pl
tel. fax (16) 679-16-16
infolinia OBPON: 0801 00 30 31


W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 505 105 398


W przypadku zapytań skontaktuj się z naszymi handlowcami

HANDLOWCY - ZESPÓŁ SPRZEDAŻY:

Damian Dratwa
tel. (16) 679-16-16, e-mail: d.dratwa@obpon.pl
regiony: małopolskie, śląskie, mazowieckie, lubelskie, wielkopolskie
Magdalena Ferenc
tel. (16) 679-16-16, e-mail: m.ferenc@obpon.pl
regiony: podkarpackie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie
Dawid Dratwa
tel. (16) 679-16-16, e-mail: dawid.dratwa@obpon.pl
regiony: opolskie, dolnośląskie, łódzkie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

PREZES ZARZĄDU:

Krzysztof Kuncelman
e-mail: k.kuncelman@obpon.pl

PROKURENT:

Maciej Dratwa
e-mail: m.dratwa@obpon.pl

DYREKTORZY:

Edyta Sieradzka - Dyrektor Generalny ds. Wizerunku Spółki
e-mail: e.sieradzka@obpon.pl
Małgorzata Tylewicz-Piwnik - Dyrektor ds. Prawnych
tel. (16) 679-16-16
e-mail: m.tylewicz@obpon.pl

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY:

Renata Madycka - Główna księgowa
Joanna Petryczkiewicz - Specjalista ds. kadr
e-mail: j.petryczkiewicz@obpon.pl